bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 4 lutego 2011
  • wyświetleń: 2289

Wernisaż wystawy z Mokate

Mokate, jako autoryzowany dystrybutor Lavazzy w Polsce, zaprasza na wystawę fotografii Marka Seligera, towarzyszących powstawaniu Kalendarza Lavazzy na 2011 rok.

kalendarz lavazza


Wystawa organizowana jest wspólnie z Galerią Fotografii B&B w Bielsku-Białej. Wernisaż przewidziano na 11 lutego br o godz. 18.00 w siedzibie Galerii (ul. 1 Maja 12). Wystawa prezentowana będzie do 9 marca.

Lavazza, znana włoska marka kawy, tematem 19. edycji kalendarza, pt. "Falling In Love In Italy", uczyniła piękno "zakochiwania się" we Włoszech. Zdjęcia Marka Seligera w specyficzny sposób obrazują sześć intymnych chwil, z udziałem Jej, Jego i? kawy. Tła zdjęć Seligera stanowią: toskański krajobraz w samo południe, wysoki przypływ w wieczornej Wenecji, balkon Romea i Julii w Weronie, skaliste Faraglioni u wybrzeży Capri o poranku, nocny ogród we Florencji oraz historia miłosna w Neapolu. Udział w kalendarzowej sesji wzięła gwiazdorska para - Olivia Wilde ("Trzynastka" z serialu "Dr. House") i jej mąż, reżyser, muzyk - Tao Ruspoli, bohaterowie zdjęcia na wyspie Capri. Kolejna ważna postać to Bill Gentle, który jako Kupidyn znalazł się na stronie tytułowej. Pozostałe sześć zdjęć kalendarza zdobią twarze Moniki Castillo, Enrique Palaciosa, Noot Seear, Cedrika Bihra, Liliany Dominguez, Alessandro Giallocosty, Violet Budd, Jeisy Chiminazzo i Ivana Olity.

Mokate jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Lavazzy na terenie Polski od stycznia 2011 roku. Należy przypomnieć, iż Mokate ma za sobą szereg przedsięwzięć podjętych dla wzbogacenia asortymentu kaw mielonych i ziarnistych. Jednym z nich było promowanie linii kawowej "Mokate tostato all'Italiana". Współpraca z Lavazzą wpisuje się doskonale w prowadzone przez Mokate od lat działania mające na celu popularyzowanie tradycji konsumpcyjnych ze słonecznej Italii. Początek tym zainteresowaniom dało wprowadzone na rynek polski w 1992 roku popularne "Mokate Cappuccino".

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.