bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 6 grudnia 2012
  • 19 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2410

Warsztaty: kreowanie wizerunku

Za nami:

Babskie Bielsko zaprasza na kolejne warsztaty dla Pań. Tematem najbliższych warsztatów będzie "Kreowanie wizerunku asertywnej kobiety".

Babskie Bielsko
Babskie Bielsko jest organizatorem cyklicznych warsztatów dla Pań


Podczas warsztatów będzie można dowiedzieć się jak wydobywać atuty i ukrywać mankamenty sylwetki, poznać zasady tworzenia perfekcyjnej stylizacji dla siebie oraz odkryć tajemnice doboru odpowiedniego fasonu oraz kolorystyki.

A ponadto będzie można nauczyć się jak asertywnie odmawiać, nie wpadając w poczucie winy i poznać wiele ciekawych elementów komunikacji damsko-męskiej.

Warsztaty poprowadzą: stylistyka Agata Zolich, która podczas Babskiego Festiwalu Wizerunku przeprowadziła warsztaty w ramach Akademii Mody oraz Dorota Szczepanik, trener biznesu i rozwoju osobistego.

Warsztaty odbędą się 8 grudnia oraz 12 i 19 stycznia w Restauracji Lunita przy ul. Sobieskiego 50 w Bielsku-Białej (sala na piętrze), w godzinach od 10.00 do 16.00. Koszt warsztatów - 175zł od osoby (w cenie napoje i przekąski).

Zapisy pod numerem telefonu - 883 948 602 lub e-mail:stylistka@ministerstwowizerunku.pl

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.