Reklama

Rozrywka

 • 28 czerwca 2022
 • 26 sierpnia 2022
 • wyświetleń: 13633

[PROGRAM] Trwa kolejna edycja "Letniej Sceny Sfery"!

Za nami:

Tegoroczne lato w Bielsku-Białej pełne będzie muzycznych inspiracji, których nie zabraknie również w Galerii Sfera. W każdy piątek wakacji, aż do 26 sierpnia o godzinie 18.00 plac Bolka i Lolka zamieni się w koncertową przestrzeń. W ramach Letniej Sceny Sfery powered by Cavatina Hall atrakcyjne dla publiczności będą z pewnością znane nazwiska zaproszonych artystek i artystów, plenerowa formuła ze strefą relaksu oraz bogata oferta gastronomiczna. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Letnia Scena Sfery
Letnia Scena Sfery · fot. Galeria SFERA


Bass Astral, Sonar, Julia Marcell, Kasia Lins, Skubas - to zaledwie kilka nazwisk, które usłyszymy w najbliższych tygodniach w Bielsku-Białej podczas Letniej Sceny Sfery, która w tym roku odbywa się w ramach partnerskiej współpracy Galerii Sfera i Cavatina Hall. Wyjątkowo mocny i różnorodny repertuar idealnie wpisuje się w cykl letnich wydarzeń w mieście. Swoje muzyczne upodobania znajdą tutaj fani alternatywy, indie rocka, elektroniki, popu, techno, folku czy też muzyki latynoskiej.

- Muzyka to emocje - my dajemy im przestrzeń, dlatego bardzo cieszymy się z możliwości pokazania naszych wyborów muzycznych w nowym miejscu. Mamy nadzieję, na dobrą zabawę zarówno przy rytmach latino jak i nowoczesnej muzyce elektronicznej. Dokładamy wszelkich starań i dbamy, aby każde wydarzenie było zorganizowane na najwyższym poziomie. Bądźcie z nami - mówi Marcin Smolik, Dyrektor naczelny i programowy Cavatina Hall.

- Galeria Sfera to miejsce, gdzie od wielu lat można posłuchać dobrej muzyki, a tegoroczne wakacje zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie. XII edycja Letniej Sceny Sfery powered by Cavatina Hall, sprawi, że piątkowe wakacyjne wieczory z pewnością będą należeć do ulubionych wśród mieszkańców i turystów. Moc muzycznych wrażeń, plenerowa formuła ze strefą relaksu oraz szeroka oferta gastronomiczna naszych 25 restauracji i kawiarni zapraszają do spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną - mówi Dagmara Gąsiorek, Marketing Manager Galerii Sfera.

1 lipca wydarzenie otworzył koncert formacji Lordofon. Założona trzy lata temu przez Macieja Poredę i Michała Jurka prezentuje oryginalną mieszankę rapu, muzyki miejskiej i gitarowej alternatywy.

Tydzień później, 8 lipca swój repertuar zaproponuje producent i multiinstrumentalista Bass Astral, a 18 lipca na scenie zagości prosto z Kolumbii Edi Sánchez, który wraz z swoim zespołem przeniesie nas do świata od rumby, przez cha-chę i mambo, aż po salsę. Koniec lipca należeć będzie do duetów, Sandecki Brothers, a następnie SONAR.

5 sierpnia na placu Bolka i Lolka wystąpią Juanky & Sabrosura Viva. Zespół zastąpi Julię Marcel, której koncert został odwołany. Pochodzący z Kuby Juan Carlos Hechavarria Leon współpracował m.in. z Reyem Ceballo y Tripulacion Cubana, Salsa Central, czy The Cuban Latin. Zespół gra muzykę latino, zarówno własne kompozycje, jak również popularne covery, takie jak "Bailando", "Chan Chan", "Besame Mucho". Jak mówi lider grupy, inspiracją do tworzenia nowych utworów jest dla niego polska publiczność i pozytywna energia, którą czuć na koncertach!

Plan koncertów (start o godzinie 18.00): • 1 lipca: Lordofon
 • 8 lipca: Bass Astral
 • 15 lipca: Edi Sánchez & The Latin Lovers
 • 22 lipca: Sandecki Brothers
 • 29 lipca: Sonar Live Act
 • 5 sierpnia: Juanky & Sabrosura Viva - zmiana artysty
 • 12 sierpnia: Salsa Central
 • 19 sierpnia: Kasia Lins
 • 26 sierpnia: Skubas


Aktualne informacje na temat koncertów, oferty gastronomicznej, a także dodatkowych atrakcji znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Galerii SFERA: http://www.sfera.com.pl i Cavatina Hall: http://www.cavatinahall.pl.

mp / bielsko.info

źródło: Galeria Sfera

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.