Reklama

Rozrywka

  • 8 czerwca 2022
  • 14 czerwca 2022
  • wyświetleń: 945

Promocja książki Iwony Żelazowskiej w Książnicy Beskidzkiej

Za nami:

14 czerwca o godzinie 17.00 w Książnicy Beskidzkiej odbędzie się promocja książki Iwony Żelazowskiej „Kraina wielu bogów. Meksyk-Gwatemala-Kostaryka”.

Książnica Beskidzka zaprasza w podróż z Iwoną Żelazowską, dziennikarką i pasjonatką wędrówek. Miłośniczką kultury latynoamerykańskiej. Wspólnie z autorką książki odwiedzimy Meksyk, Gwatemalę, Kostarykę.

- Radosne Święto Zmarłych, kult Świętej Śmierci, szamani i ich rytuały, to tylko niektóre współczesne zjawiska kulturowe opisane przez autorkę. […] Kraina wielu bogów. Meksyk, Gwatemala, Kostaryka to zbiór barwnych osobistych doświadczeń i rzetelnej wiedzy historycznej. To długa podróż, niejednokrotnie przez tysiąclecia, która uzmysławia, jak trudno jest mówić o współczesnej kulturze krajów latynoamerykańskich, pomijając ich prekolumbijską przeszłość i okres konkwisty - dr hab. Maria Korusiewicz

14.06.2022, godz. 17.00
Książnica Beskidzka
ul. Juliusza Słowackiego 17a

Promocja książki Iwony Żelazowskiej w Książnicy Beskidzkiej
Promocja książki Iwony Żelazowskiej w Książnicy Beskidzkiej · fot. Książnica Beskidzka

mp / bielsko.info

źródło: Książnica Beskidzka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.