Rozrywka

  • 26 kwietnia 2022
  • 21 maja 2022
  • wyświetleń: 1921

Artur Rojek wystąpi w Bielsku-Białej! To część trasy "Bez końca"

Za nami:

W sobotę, 21 maja w bielskim RudeBoy Club wystąpi Artur Rojek! Wokalista zagra koncert w naszym mieście w ramach trasy koncertowej "Bez końca".

Artur Rojek wystąpi w Bielsku-Białej. To część trasy "Bez końca"
Artur Rojek wystąpi w Bielsku-Białej! To część trasy "Bez końca" · fot. Materiały prasowe


Jesienią 2021 roku Artur Rojek razem z zespołem odwiedził 17 miast w ramach trasy Bez Końca, promującej jego ostatnie solowe wydawnictwo „Kundel”. Wydarzenie cieszyło się niezwykle entuzjastycznym przyjęciem, a publiczność, której udało się dostać do wypełnionych po brzegi kameralnych sal koncertowych, nie mogła usiedzieć na miejscach.Dlatego, z założeniem bycia jeszcze bliżej swoich fanów, artysta rusza w drugą część trasy - tym razem w odsłonie klubowej.

Podczas zaplanowanych na maj i czerwiec koncertów będzie okazja, by tańczyć zarówno do utworów z solowych płyt Artura, jak i przebojów z repertuaru Myslovitz. W sumie artysta razem ze swoim zespołem odwiedzi 7 miast: Bielsko-Białą, Rzeszów, Poznań, Warszawę, Gdańsk, Kraków i Katowice.

W repertuarze pojawią się również premierowe utwory - część nowego projektu artysty, który już wkrótce ujrzy światło dzienne.Bilety na drugą część trasy Bez są będą dostępne w sprzedaży od wtorku, 5 kwietnia od godziny 10:00 na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/artur-rojek/

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj