Rozrywka

  • 9 lutego 2022
  • wyświetleń: 855

Zakochaj się w powiecie. Ciekawy konkurs na Walentynki

Wystarczy mieć pomysł i zrobić zdjęcie, aby wziąć udział w konkursie #Zakochaj się w powiecie bielskim. To już druga edycja tego sympatycznego wydarzenia, która potrwa do 14 lutego.

Widok na Skrzyczne z Godziszki, zdjęcie konkursowe, zakochaj się  powiecie bielskim
Autor: Amelia Szyszka - Widok na Skrzyczne z Godziszki


Jest to propozycja skierowana do mieszkańców powiatu bielskiego, ale także turystów, którzy odwiedzają Beskidy. Udział w konkursie może wziąć więc praktycznie każdy, dorosły i dziecko. W tym drugim przypadku potrzebna jest zgoda rodzica.

Co powinno się znaleźć na konkursowym zdjęciu? - To już zależy od wyobraźni autora. Fotografia ma przedstawiać lub interpretować hasło naszego konkursu. Wystarczy wykonać ją na terenie powiatu bielskiego, plener można wybrać według swoich upodobań. Już nie mogę się doczekać, czym zaskoczą nas uczestnicy - mówi Magdalena Więzik, szefowa promocji w bielskim starostwie.

Zakochaj się w powiecie. Ciekawy konkurs na Walentynki
Zakochaj się w powiecie. Ciekawy konkurs na Walentynki · fot. Powiat bielski


Zdjęcie, wraz z kartą zgłoszeniową trzeba wysłać do 14 lutego na adres e-mailowy: turystyka@powiat.bielsko.pl.

Jury wybierze pięciu laureatów, którzy otrzymają bony podarunkowe o wartości 100 zł oraz zestaw gadżetów promujących powiat bielski. Wszystkie propozycje znajdą się na portalu Facebook, a internauci wybiorą nagrodę publiczności. Zainteresowani? Regulamin konkursu znajdziecie na stronie internetowej powiatu bielskiego.

mp / bielsko.info

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.