bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 23 grudnia 2021
  • dzisiaj, 06:19
  • wyświetleń: 999

"Hej kolęda, kolęda 2022" - festiwal kolęd i pastorałek w Mikrze

MIKRA, czyli Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich serdecznie zaprasza instrumentalistów do udziału w III Instrumentalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda 2022".

koncert, skrzypce, świta, kolędy, pastorałki
"Hej kolęda, kolęda 2022" - festiwal kolęd i pastorałek w Mikrze · fot. pixabay.com


- Gracie lub dopiero uczycie się grać na jakimś instrumencie? Z pewnością szlifujecie świąteczny repertuar. Zgłoście się zatem do udziału w naszym festiwalu i pokażcie, co potraficie - zachęca Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich.

- Zapraszamy każdego, bez względu na wiek i poziom umiejętności - solistów, duety, zespoły - wszelkie konfiguracje osobowe i instrumentalne dozwolone :) Zaproście na widownię swoich bliskich. Będziemy się przede wszystkim dobrze bawić, będziemy się wspierać i podziwiać nawzajem - dodaje MIKRA.

"Hej kolęda, kolęda 2022" - festiwal kolęd i pastorałek w Mikrze
"Hej kolęda, kolęda 2022" - festiwal kolęd i pastorałek w Mikrze · fot. DK Mikra


Przegląd odbędzie się 17 stycznia 2022 roku o godz. 10.00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia.

Szczegółowe informacje dostępne w regulaminie przeglądu, dostępnym tutaj.

mp / bielsko.info
źródło: Dom Kultury w Mikuszowicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.