Reklama

Rozrywka

  • 10 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1909

Podsumowano 8. edycję konkursu plastycznego "Aniołek na Święta"

Konkurs plastyczny "Aniołek na Święta rozstrzygnięty! Już po raz 8. Rada Osiedla w Mikuszowicach Śląskich oraz Dom Kultury w Olszówce, zorganizowały konkurs na niepowtarzalną wizję Anioła. Miło nam poinformować, że na konkurs wpłynęły aż 662 prace (w tym 90 drogą mailową), które zostały wykonane w technikach: rysunek, malarstwo, kolaż, masy plastyczne, ceramika i technikach kombinowanych. Jury oceniło je w 6 kategoriach wiekowych, gdzie łącznie nagrodzono 70 osób.

Podsumowano 8. edycję konkursu plastycznego "Aniołek na Święta" - 10.12.2021 · fot. Dom Kultury w Olszówce


- Według jury prace uczestników konkursu charakteryzują się nieograniczoną fantazją, dużą swobodą działania, pomysłowością formy jak i doboru środków oraz materiałów plastycznych. Bardzo cieszy nas aktywność nie tylko dzieci ale również osób dorosłych, które coraz liczniej biorą udział w naszych konkursach. Jak co roku Jury ocenia pomysłowość, samodzielność wykonania adekwatną do wieku autora. W wizji anioła musi być to COŚ co powoduje, że jest on jedyny i inny od pozostałych - informuje Dom Kultury w Olszówce.

Rozdanie nagród odbyło się w dwóch turach, jako pierwsi dyplomy odbierali najmłodsi uczestnicy , którym nagrody wręczał Przewodniczący Rady Osiedla w Mikuszowicach Śląskich Pan Wiesław Gęga. W drugiej kolejności uczniowie klas starszych oraz dorośli, którym gratulował Radny Rady Miejskiej Pan Jerzy Bauer. Na powitanie gości swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie Jolanty Kokoszewskiej, Hanna Bucior i Olek Organowski.

Listę nagrodzonych można znaleźć tutaj. 23 grudnia na stronie internetowej Domu Kultury w Olszówce, oraz na FB Domu Kultury w Olszówce, zaprezentowana zostanie wystawa w wersji on-line.

Nagrody rzeczowe, dyplomy ufundowali Rada Osiedla w Mikuszowicach Śląskich, Jerzy Bauer - radny Rady Miejskiej Bielska-Białej, Game Engineer Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego oraz Miejski Dom Kultury.

mp / bielsko.info

źródło: Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.