bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 8 listopada 2021
  • wyświetleń: 2203

[FOTO] Festiwal "UrBBan Fusian": za nami casting modelek i modeli

6 listopada w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej odbył się kasting do festiwalu "UrBBan Fusion. Art & Fashion Festival". Zgłosiło się kilkadziesiąt osób. Ponad 50 modelek i modeli zostało wstępnie zakwalifikowanych do udziału w festiwalu.

Reklama

Casting modelek i modeli do festiwalu "UrBBan Fusian" - 06.11.2021 · fot. Lucek Cykarski/Bielskie Centrum Kultury


Wysokim potencjałem kandydatów była zaskoczona dyrektor festiwalu Natasha Pavluchenko. Wybrane osoby zostaną przydzielone do konkretnych pokazów w ramach festiwalu.Urbban Fusion to nowe wydarzenie w festiwalowym kalendarzu naszego miasta. The Art & Fashion Festival odbędzie się od dniach 1 do 3 grudnia w Bielsku-Białej.

- Ten casting będzie prologiem całego UrBBan Fusian. Art & Fasion Festival mającego na celu promocję mody. Promocja będzie odbywała się dwutorowo - będziemy prosili o projekty graficzne uczniów polskich szkół włókienniczych, polskich studiów modelingowych i projektowych, ale również projektantów zawodowych - mówił jeszcze przed castingkiem Piotr Szczutowski z BCK-u.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.