bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 8 listopada 2021
  • wyświetleń: 1186

Można zgłaszać kandydatów do tegorocznej nagrody "Ikara"

Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że termin zgłaszania kandydatur do Nagrody Prezydenta Miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki IKAR 2021 upływa 30 listopada.

Reklama

Można zgłaszać kandydatów do tegorocznej nagrody "Ikara"
Można zgłaszać kandydatów do tegorocznej nagrody "Ikara" · fot. UM Bielsko-Biała


Umotywowane wnioski należy kierować na adres:
Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej
pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała.

Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach: za szczególne osiągnięcia kulturalne w roku kalendarzowym oraz za wybitną działalność w dziedzinie kultury i sztuki.

W każdym roku może zostać przyznane dwie nagrody, po jednej w każdej kategorii. Mogą je otrzymać artyści tworzący w różnych dziedzinach sztuki, pracownicy instytucji kultury za działalność artystyczną i kulturalną, pracownicy innych jednostek organizacyjnych prowadzących lub podejmujących przedsięwzięcia artystyczno-kulturalne na terenie Bielska-Białej.

Warunkiem udziału w naborze wniosków na Nagrody Prezydenta Miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki jest złożenie wniosku oraz podpisanego oświadczenia i klauzuli informacyjnej (znajdują się one tutaj).

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Urzędu Miejskiego http://www.um.bielsko-biala.pl w zakładce Kultura oraz w Wydziale Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, tel. 33 4971475.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.