bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 27 października 2021
  • 7 listopada 2021
  • wyświetleń: 1600

Jacek Proszyk oprowadzi po bielskim cmentarzu żydowskim

Za nami:

Przełom października i listopada to czas refleksji i zadumy. Czas na wspomnienie tych, którzy odeszli. Refleksje te nabierają szczególnego znaczenia w miejscach, w których historia odcisnęła swe piętno tak, jak w wypadku Bielska-Białej.

Jacek Proszyk oprowadzi po bielskim cmentarzu żydowskim
Jacek Proszyk oprowadzi po bielskim cmentarzu żydowskim · fot. LOT Beskidy


Wspominając tych, którzy nie ma już między nami Lokalna Organizacja Turystyczna "Beskidy" zachęca do zorganizowanego oprowadzania po cmentarzu żydowskim w Bielsku-Białej (ul. Cieszyńska 92). Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 7 listopada, a po nekropolii oprowadzał będzie tradycyjnie Jacek Proszyk. Początek zaplanowano na godzinę 13.00.

UWAGA! Spotkanie odbędzie się na wolnym powietrzu jednak zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. W sali ceremonialnej domu pogrzebowego należy pamiętać o maseczkach ochronnych. W razie zaostrzenia obostrzeń istnieje również możliwość odwołania wydarzenia.

mp / bielsko.info
źródło: LOT Beskidy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.