bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 16 lipca 2021
  • 23 lipca 2021
  • wyświetleń: 1493

Warsztaty tworzenia opowieści w Galerii Bielskiej BWA - Willi Sixta

Za nami:

A może by tak spędzić jeden z wakacyjnych weekendów na rozwijaniu swojej wyobraźni? Stworzyć 'urban legend' o Bielsku-Białej? Pobawić się lokalnym folklorem?

Reklama

Warsztaty tworzenia opowieści w Galerii Bielskiej BWA - Willi Sixta
Warsztaty tworzenia opowieści w Galerii Bielskiej BWA - Willi Sixta · fot. Galeria Bielska BWA


Fundacja "Opowieści z walizki" i inicjatywa "Anthropos Kultura | Społeczeństwo | Miasto" zapraszają mieszkańców Bielska-Białej oraz wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w warsztatach tworzenia opowieści. W ramach wydarzenia stworzymy wspólną opowieść o naszym mieście. Efekty naszych prac zaprezentujemy na spotkaniu, na którym wybrzmi nasza baśń przy akompaniamencie muzyki. Planujemy również nagranie audiobooka. Storytellingu będzie uczyć Joanna Sarnecka, antropolożka kultury, doświadczona bajarka, performerka. Inspiracji z przeszłości miasta dostarczy badaczka kultury Joanna Gruszka.

Warsztaty tworzenia opowieści w Galerii Bielskiej BWA - Willi Sixta
Warsztaty tworzenia opowieści w Galerii Bielskiej BWA - Willi Sixta · fot. Materiały organizatora


Zgłoszenia na warsztaty ich organizatorzy przyjmują na adres mailowy: anthropos.bb@gmail.com lub telefonicznie: 601 15 25 70. Organizatorem warsztatów jest Galeria Bielska BWA - Willa Sixta, czynna od poniedziałku do piątku, godz. 12.00-10.00, wstęp wolny.

Uwaga! W Galerii Bielskiej BWA i Willi Sixta obowiązują zasady i obostrzenia związane z bezpieczeństwem sanitarnym w czerwonej strefie, ogłoszone przez Ministerstwo Zdrowia. Możliwe jest zwiedzania wystaw w małych grupach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (maseczki, dystans, dezynfekcja rąk).

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.