bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 25 września 2012
  • 8 października 2012
  • wyświetleń: 3334

MiniGemini na Dzikim Zachodzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

W weekend 6 i 7 października, w Gemini Park odbyło się kolejne spotkanie z cyklu MiniGemini. Tym razem było to MiniGemini na Dzikim Zachodzie.

Centrum wypełniły rekwizyty przypominające najlepsze westerny w historii kina oraz postaci przywodzące na myśl kreacje Johna Wayne'a, Henry'ego Fondy, Clinta Eastwooda.

MiniGemini na Dzikim Zachodzie · fot. mat. prasowe


Każdy uczestnik MiniGemini spotkał się z rewolwerowcami, szeryfami i czarnymi charakterami. Nie zabrakło scenografii dla prawdziwych kowbojów, pokazów kowbojskich, nauki rzucania lassem a la John Wayne, indiańskiego malowanie twarzy w traperskim stylu oraz zabawy z szeryfem na szczudłach.

Wszystkie imprezy w ramach MiniGemini są organizowane z działającymi na lokalnym rynku instytucjami edukacyjnymi, zgodnie z motto Centrum - „Jesteśmy stąd”. Współorganizatorem ostatniego MiniGemini było Miasteczko Twinpigs, czyli Westernowy Park Rozrywki z Żor.

lik / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj