bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 15 stycznia 2011
  • 17 stycznia 2011
  • wyświetleń: 1865

Banialuka: Zajęcia dla nauczycieli

Za nami:

Teatr Banialuka zaprasza nauczycieli z Bielska-Białej i okolic do udziału w bezpłatnych warsztatach z emisji głosu i mowy ciała. Zajęcia odbędą się 18 stycznia o godz. 13:00 w siedzibie teatru. Zajęcia poprowadzą aktorzy Banialuki: Małgorzata Bulska i Piotr Tomaszewski.

Warsztaty w Banialuce dla nauczycieli
Warsztaty dla nauczycieli w Banialuce odbędą się we wtorek 18 stycznia. · fot. Teatr Lalek Banialuka


Teatr Lalek Banialuka od lat prowadzi działalność edukacyjną obejmującą m.in. prezentację magicznych miejsc teatru, oraz warsztaty teatralne.

W minionym roku odbyło się łącznie 130 zajęć, które w większości połączone były z oglądaniem jednego z przedstawień. Wieloletnie doświadczenie i znakomite przygotowanie prowadzących zapewniają najwyższy poziom proponowanych zajęć.

Edukacyjna propozycja teatru wynika ze ścisłej współpracy z przedszkolami i szkołami, a co za tym idzie odpowiada zapotrzebowaniu i zainteresowaniom uczestników.

Pedagodzy, którzy wezmą udział w proponowanym programie przekonają się w praktyce, jak wykorzystując melodię i tembr głosu zainteresować uczniów omawianym problemem, a także poznają proste sposoby zapobiegania chrypce i poważniejszym dolegliwościom narządu mowy.

Dzięki praktycznym zadaniom parateatralnym będą mieli okazję udoskonalić swój warsztat nauczycielski poprzez świadome kierowanie własnym ciałem i wysyłanie komunikatów pozawerbalnych.

ups / bielsko.info, źródło: Teatr Lalek Banialuka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.