bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 25 maja 2021
  • 1 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2540

"Gdzie jest szpieg?". Gra terenowa dla dzieci już 1 czerwca!

Za nami:

Gra plenerowa "Gdzie jest szpieg?" rozegrana zostanie 1 czerwca w Bielsku-Białej. W zabawie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Tę ciekawą propozycję na spędzenie Dnia Dziecka przygotował Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

"Gdzie jest szpieg?". Gra terenowa dla dzieci już 1 czerwca!
"Gdzie jest szpieg?". Gra terenowa dla dzieci już 1 czerwca! · fot. LOT Beskidy


W grze plenerowej "Gdzie jest szpieg?" będzie można wziąć udział 1 czerwca w godzinach od 16.00 do 19.00. Zabawa będzie polegać na spacerze szlakiem rzeźb bajkowych w Bielsku-Białej. Start zaplanowano w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej przy pl. Ratuszowym 4, gdzie w Dniu Dziecka od godziny 16.00 będzie można odebrać karty uczestnika niezbędne do wzięcia udziału w grze. Na karcie znajdować się będzie opis zmagań, mapka oraz pola do zbierania pieczątek. Będą także pola na pieczątki liter, które stworzą hasło stanowiące odpowiedź na przewodnie pytanie zabawy - gdzie jest szpieg?

Przy każdej z rzeźb - Bolku i Lolku, Reksiu, Pampalinim oraz Smoku Wawelskim i Kucharzu - na uczestników zabawy czekać będzie animator, który przybije pieczątkę z wizerunkiem rzeźby oraz z literą. Dopiero po zebraniu wszystkich pieczątek gracze poznają informację, gdzie schował się bohater zabawy, i będą mogli udać się do tego miejsca po dyplom i nagrodę.

"Gdzie jest szpieg?". Gra terenowa dla dzieci już 1 czerwca!
"Gdzie jest szpieg?". Gra terenowa dla dzieci już 1 czerwca! · fot. LOT Beskidy


Gra odbędzie się w ramach obchodów 70-lecia połączenia Bielska i Białej.

Organizatorzy przewidzieli dyplomy i nagrody dla pierwszych 500 uczestników zabawy. Jeden uczestnik może pobrać jedną kartę, a co za tym idzie, po zebraniu wszystkich pieczątek, jeden dyplom i jedną nagrodę na zakończenie. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.

mp / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała, LOT Beskidy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.