bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 20 maja 2021
  • 13 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1491

Spektakl Przygoda z ogronikiem z Muchą i Sitarskim w BCK

Za nami:

Już 13 czerwca ponownie zasiądziemy na widowni Bielskiego Centrum Kultury, by obejrzeć spektakl! bawić nas będzie "Przygoda z ogrodnikiem". W rolach głównych ponownie Anna mucha i Michał Sitarski.

przygoda z ogrodnikiem
Przygoda z ogrodnikiem · fot. Łukasz Parol / materiały promocyjne


„Przygoda z ogrodnikiem" to spektakl o małżeństwie dzikich. Oboje marzyli o karierze aktorskiej, jednak nie poszła im ona najlepiej. Znacznie więcej sukcesów niż na scenie osiągają w biznesie - radząc innym, jak żyć! I chociaż jako specjaliści od samorozwoju świetnie się sprawdzają, to prywatnie dogadują się coraz gorzej. Jak eksperci od dobrych rad poradzą sobie z kryzysem we własnym związku? Jak długim cieniem na ich relacji położy się tytułowa przygoda z ogrodnikiem? Kim jest Andrew i co zrobić z trupem w szafie? Wszystkiego dowiecie się podczas spektaklu!

Obsada:
Anna mucha
Katarzyna Cichopek / Olga Szomańska
Agnieszka Włodarczyk
Michał Sitarski
Bogdan Kalus / Sylwester Maciejewski
Artur Krajewski / Kuba Wons

Spektakle będą grane o dwóch porach - o godzinie 16.00 i 19.15 w sali koncertowej BCK. Spektakl został przeniesiony z dnia 26 września 2020 r.

Organizator: Adria Art
Cena biletu: 125, 95 i 75 zł

Więcej na stronie BCK:
www.bck.bielsko.pl/repertuar/spektakl-przygoda-z-ogrodnikiem-g-1600-i-1915

przygoda z ogrodnikiem

ar / bielsko.info
źródło: Bielskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.