bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 14 maja 2021
  • wyświetleń: 946

Pomimo wszystko - wystawa on-line w Galerii Środowisk Twórczych

Za nami:

Galeria Środowisk Twórczych działająca w Bielskim Centrum Kultury zaprasza w dniach 6 - 31 maja na wystawę on-line pt. "Pomimo wszystko".

Pomimo wszystko, eskimo
Jeden z obrazów prezentowanych na wystawie "Pomimo wszystko" w Galerii Środowisk Twórczych · fot. materiały prasowe


Projekt pod znamiennym tytułem "Pomimo wszystko" przygotowywany i odkładany - ostatecznie publikowany jest jako prezentacja cyfrowa. Wystawa ma na celu pokazanie, że w czasie największych obostrzeń artyści starali się tworzyć, nie pozostawać bezczynni. Przedstawi prace, które właśnie w tym czasie powstawały, jak również przypomni te już prezentowane, ale interesujące i może szczególnie aktualne.

Spotkamy tu dzieła zarówno dramatyczne i refleksyjne, jak i żartobliwe i radosne; niektóre podejmujące temat przyrody, natury - może trochę z nadzieją na nową wiosnę i nadchodzące dni.

W projekcie zobaczymy prace znanych artystów związanych z naszym regionem: Tamary Berdowskiej, Rafała Bojdysa, Natalii Borowicz, Krzysztofa Dadaka, Witolda Jacykowa, Michała Klisia, Krzysztofa Kokoryna, Wiesława Łysakowskiego, Jerzego Talika, Mateusza Taranowskiego, Agaty Tomiczek-Wołonciej, Pawła Warchoła, Piotra Wisły i organizatora całości projektu Piotra Czadankiewicza.

Na początku odchodzenia od obostrzeń epidemicznych, ze względu na techniczne uwarunkowania, Galeria Środowisk Twórczych BCK raz jeszcze zaprasza do zapoznania się z wystawą w formule on-line.

Prezentacja: www.bck.bielsko.pl/sites/default/files/media-folder/2021/gst/gst_pomimo_wszystko_k.pdf

Tekst wstępny do wystawy: www.bck.bielsko.pl/strony-statyczne/gst-pomimo-wszystko-tekst-wstepny

pomimo wszystko

ar / bielsko.info
źródło: Bielskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.