bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 12 maja 2021
  • 16 maja 2021
  • wyświetleń: 1881

Koziołek Matołek w plenerze na otwarcie Banialuki!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj

Za nami:

Teatr Banialuka zapowiada powrót do gry. 16 maja na placu przed swoją siedzibą pokaże teatralny hit dla najmłodszych widzów, czyli Koziołka Matołka! Tym razem nie do Pacanowa a na ulicę Adama Mickiewicza 20 Banialuka zaprasza wszystkie dzieci żądne koziołkowych przygód!

banialuka
Koziołek Matołek w wykonaniu aktorów Teatru Lalek Banialuka · fot. Tomasz Sylwestrzak / Teatr Lalek Banialuka


Już w najbliższą niedzielę zostanie uruchomiona Banialuka pod błękitnym niebem! Po długiej, bardzo długiej przerwie teatr rusza plenerowo, familijnie i razem z Koziołkiem Matołkiem - ulubieńcem najmłodszej publiczności! To bardzo zabawne i pełne wyjątkowych przygód przedstawienie zostanie zaprezentowane na placu przed budynkiem teatru. Będzie to rodzinny spektakl w reżyserii Lucyny Sypniewskiej, z Radosławem Sadowskim w roli tytułowej i z piosenkami, które śpiewano nawet po japońsku!

Przedstawienie zostanie pokazane dwa razy - o godz. 11.00 i 16.00. Bilety w cenie 5 zł od osoby można kupić on-line na stronie internetowej teatru www.banialuka.pl/.

ar / bielsko.info
źródło: Teatr Lalek Banialuka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Banialuka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj