Reklama

Rozrywka

  • 10 maja 2021
  • wyświetleń: 1980

Konkurs: wykonaj zabawkę dla dziecka z autyzmem

Za nami:

Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej i Oravské kultúrne stredisko w Dolným Kubinie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w 12. Międzynarodowym Konkursie na Zabawkę Tradycyjną „Niebieski świat”.

Głównym celem konkursu jest ochrona, kontynuacja i popularyzacja tradycji zabawkarskich polsko-słowackiego pogranicza. Ideą konkursu jest zainspirowanie uczestników do wykonania zabawek dla dzieci i młodzieży z autyzmem - zabawek, które wspomogą działania terapeutyczne wpływając na rozwój społeczny i emocjonalny podopiecznych Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział Terenowy w Bielsku-Białej.

Konkurs odbywa się w ramach projektu „TransEtno - transfer polskich i słowackich tradycji zabawkarskich” współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Polska - Słowacja 2014-2020.

Termin zgłoszeń: 26 maja,
Ogłoszenie wyników: 16 czerwca.

Szczegółowe informacje w Regulaminie konkursu, który wraz z Kartą zgłoszenia dostępny jest w trzech językach: polskim, słowackim i angielskim na stronie: http://www.rok.bielsko.pl/aktualnosci.php?id=543.

międzynarodowy konkurs na zabawkę tradycyjną

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.