bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 4 maja 2021
  • 21 maja 2021
  • wyświetleń: 3094

Festiwal Kultury Przedszkolnej - tematem przewodnim Bielsko-Biała

Za nami:

Dom Kultury w Hałcnowie po raz XIX organizuje Festiwal Kultury Przedszkolnej, który tym razem odbędzie się w formule online i głównym tematem będzie miasto Bielsko-Biała.

Reklama

dziecko, dziewczynka, list
Festiwal Kultury Przedszkolnej - tematem przewodnim Bielsko-Biała · fot. pixabay.com


Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Festiwalu, która odbędzie się w formule online w dniach 20-21 maja. To wyjątkowe święto kulturalne dla najmłodszych! Głównym tematem XIX edycji będzie miasto Bielsko-Biała.

Prezentacje obejmują następujące działania artystyczne: plastyka technika dowolna, ilustracja ruchowa piosenki/ piosenka, taniec do dowolnie wybranego utworu, inscenizacja wiersza/recytacja wiersza. Wszystkie działania powinny zostać oparte na temacie „Moje miasto, a w nim...”

Każde przedszkole przygotowuje program artystyczny w jednym bloku, który musi zawierać: jeden taniec, jedną piosenkę, jeden wiersz niezależnie od ilości grup w przedszkolu i nie może przekroczyć 15 min, a także jedną zbiorową pracę plastyczną.

Przygotowane prezentacje należy przesłać do 11 maja na adres: halcnow@mdk.bielsko.pl za pośrednictwem http://www.wetransfer.com.

Regulamin i szczegóły znajdują się na stronie internetowej: https://mdk.bielsko.pl/dkhalcnow/wydarzenie/moje-miasto-a-w-nim-xix-festiwal-kultury-przedszkolnej

Finał tego radosnego wydarzenia odbędzie się 1 czerwca - w Dzień Dziecka o godz. 17.00 w mediach społecznościowych Domu Kultury w Hałcnowie.

Wydarzenie jest finansowane ze środków Gminy Bielsko-Biała.

festiwal kultury przedszkolnej

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.