bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 12 września 2012
  • 1 października 2012
  • wyświetleń: 2362

Wystawa: "Jestem z tej bajki"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

22 września o godz. 16.00 w Gemini Park zostanie otwarta wystawa fotograficzna "Jestem z tej bajki" autorstwa Anny Godlewskiej - dyplomowanej charakteryzatorki i wizażystki, oraz fotograf Marty Lelek.

gemini, wystawa


Marta Lelak
Wystawa prezentuje zdjęcia podopiecznych Centrum Samopomocy "Milusińscy"


Wystawę, tworzy 16 zestawów zdjęć osób niepełnosprawnych fizycznie czy umysłowo z Centrum Samopomocy "Milusińscy" w Bielsku-Białej.

Każdy z bohaterów, uwiecznionych na fotografiach, został przedstawiony na dwóch zdjęciach - w konwencji „codziennej" oraz wystylizowany w sposób podkreślający jego indywidualność z użyciem środków stosowanych w reklamach czy na okładkach popularnych czasopism. Zdjęcia uzupełniają informacje o sportretowanych - kim są, o czym marzą, co lubią...

Celem projektu jest aktywizacja i dowartościowanie osób niepełnosprawnych fizycznie czy umysłowo poprzez zaproszenie ich do udziału w stylizacji, sesji fotograficznej, a następnie w wystawie fotograficznej ich wizerunków.

Autorki przedsięwzięcia chcą pokazać, że wszyscy możemy być "piękni" w konwencji tzw. pop kultury, nasz wygląd jest kwestią "techniczną", a dzięki wyobraźni i umiejętnościom fachowców każdy może wyglądać jak gwiazda filmowa i... czerpać z tego radość.

Wystawa "Jestem z tej bajki" jest kolejnym wydarzeniem z cyklu "Centrum bez barier".

Wystawa potrwa do 6 października.

lik / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj