Rozrywka

  • 20 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2120

Konkurs "Moja rodzina": stwórzcie rodzinnego anioła stróża

Za nami:

Mikra, czyli Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich zaprasza do udziału w II edycji konkursu "Moja Rodzina".

moja rodzina


- W związku z tym, iż propagujemy rodzinne wartości, kładziemy nacisk na zacieśnianie familijnych więzi z najbliższymi m.in. poprzez stwarzanie okazji do wspólnego i twórczego spędzania czasu wolnego - w tym roku chcemy Was zachęcić do przygotowania anioła stróża swojej rodziny. Zastanówcie się jakby miał wyglądać, jakie powinien mieć atrybuty i dlaczego właśnie takie. Ważne, aby anioł przybrał formę przestrzenną i wykonany był wspólnie przez całą rodzinę - rodziców lub opiekunów, dzieci, dziadków, wujków, ciocie, kuzynów itd. - opisują organizatorzy.

Konkurs odbywa się online, więc gotowe, stworzone w gronie rodzinnym dzieło sfotografujcie (minimum z trzech stron) lub sfilmujcie i wyślijcie na adres: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl do 5 maja. Ogłoszenie wyników zapowiedziano na 15 maja z okazji Światowego Dnia Rodziny.

Sponsorem nagród w konkursie jest Lucrum Games sp. z o.o..

Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się na naszej stronie http://www.mdk.bielsko.pl/dkmikuszowicekrak/wydarzenie/ii-edycja-konkursu-moja-rodzina

Regulamin oraz kartę zgłoszenia znajdziecie na stronie MDK.

ar / bielsko.info

źródło: Dom Kultury im. Jacka Lecha

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.