bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 6 września 2012
  • 15 października 2012
  • wyświetleń: 11863

Magda Gessler: zamknąć tę budę!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Matalmara" podaj

Słowami "Zamknąć tę budę!" pożegnała w piątek Magda Gessler Restaurację "Matalmara" w Goczałkowicach-Zdroju (przemianowaną na "Willę pod złotym ziemniakiem"). W ten sposób zakończyła się rewizyta w ramach programu "Kuchenne rewolucje" kręconego dla telewizji TVN.

magda gessler
Magda Gessler


Matalmara
Restauracja Matalmara, czyli od niedawna "Willa pod złotym ziemniakiem"


W restauracji prowadząca program Magda Gessler sprawdzała czy wprowadzone w życie zostały wszystkie jej uwagi sprzed kilku tygodni. To co zastała nie przypadło jej do gustu, co - jak przekazała nam właściciela restauracji - Magda Gessler skwitowała słowami "Zamknąć tę budę!"

- Budę? Czy to słowo pasuje do wystroju, stylu i klimatu "Matalmary"? - oburzyła się Alicja Czysz właścicielka lokalu. - Osoby, które chcą poznać skrótowo przebieg spotkania zapraszamy serdecznie codziennie w godziny 13.00 do 21.00 - proponuje i ma wrażenie, że ktoś chciał celowo ośmieszyć lokal, w którym poziom usług i cała oprawa nieco mu przeszkadza.

Jak przekazała nam Alicja Czysz, zdaniem Magdy Gessler "Matalmara" jest "za czysta, za sterylna, jest barokowym kiczem z komunistycznym jedzeniem". - To tylko kropla w morzu obelg pod naszym adresem - tłumaczy właścicielka. - Zapraszamy, aby samemu to sprawdzić!

Restauracja przygotowała już anonimowe ankiety dotyczące cen, jedzenia, wystroju oraz obsługi. Zaprasza też do dyskusji oraz własnych komentarzy.

O ostatecznej ocenie Magdy Gessler przekonać będziemy mogli się jednak dopiero podczas emisji odcinka z Goczałkowic, czyli najprawdopodobniej wiosną.

-----

Artykuł z 6 września:

W czwartek w Restauracji Matalmara w Goczałkowicach-Zdroju odbyła się uroczysta kolacja, będąca zwieńczeniem wizyty Magdy Gessler w ramach programu "Kuchenne rewolucje". Jedną ze zmian jest... nazwa na "Willę pod złotym ziemniakiem".

Magda Gessler gościła w Goczałkowicach-Zdroju od poniedziałku. W ciągu kilku dni starała się pomóc wypromować goczałkowicką restaurację, wskazać jej mocne strony i kierunki, w których dalej powinna się rozwijać. Wprowadzono również niewielkie zmiany we wnętrzu, wymieniono obrusy, dodano nową dekorację.

Restauracja Matalmara - Willa pod złotym ziemniakiem · fot. pless.pl


Zmiany w karcie dań są wprowadzane stopniowo i jeszcze w najbliższych dniach mogą ulegać zmianom. Jednakże smakosze w menu już z pewnością znajdą coś nowego.

O tym, co się zmieniło pierwsi goście dowiedzą się już niebawem. Lokal jest czynny codziennie od godziny 13.00 do 21.00, a w niedzielę od 12.00 do 21.00. Telewidzowie na odcinek z Matalmary będą musieli jeszcze trochę poczekać.

To już druga restauracja z powiatu pszczyńskiego, która będzie pokazana w programie "Kuchenne rewolucje". Przed dwoma laty materiał nagrywano w Restauracji "Kuchnia i Wino" w Pszczynie.

aka / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja Matalmara

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Matalmara" podaj