bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 22 marca 2021
  • 6 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2203

Konkurs fotograficzny Mikry "Wiosenna fotka z Bielska-Białej"

Za nami:

Zaklinamy rzeczywistość i przywołujemy wiosnę! Zapraszamy na spacer po Bielsku-Białej z aparatem lub telefonem w ręku. Wypatrujcie wiosny i pierwsze jej symptomy uwiecznijcie w kadrze, a efekt "polowania" wyślijcie na konkurs Mikry! Zimowa (przepiękna) aura nie odpuszcza, a skoro piękną mamy zimę tej wiosny, termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu fotograficznego "Wiosenna fotka z Bielska-Białej" został przedłużony do 3 maja!

Z okazji jubileuszu 70-lecia połączenia Bielska i Białej pragniemy przyjrzeć się wyjątkowości i urokowi naszego miasta.Wiosna...czas budzenia się natury do życia, czas w którym piękno naszego otoczenia, flory i fauny jest niezwykłe. Zachęcamy zatem do poszukiwania tej jakże zjawiskowej pory roku w mieście Bielsko-Biała, sfotografowania jej pierwszych oznak i wysłania do nas efektów Waszych poszukiwań i obserwacji na adres: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 10 maja online na stronie internetowej i w mediach społecznościowych MIKRY, czyli Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich:
www.mdk.bielsko.pl/dkmikuszowicekrak
www.facebook.com/domkulturymikuszowice

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie www Miejskiego Domu Kultury.

ar / bielsko.info
źródło: Dom Kultury w Mikuszowicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.