bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 10 marca 2021
  • 17 marca 2021
  • wyświetleń: 1383

SuperWirtuozi - spektakl familijny w BCK odwołany!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Najmłodsi bielszczanie są adresatami kolejnego poranka muzycznego z cyklu SuperWirtuozi, który miał odbyć się 21 marca o godz. 11.00 w BCK. Niestety, z powodu wprowadzenia nowych obostrzeń pandemicznych przez rząd, wydarzenie nie może się odbyć w planowanym terminie.

superwirtuozi
fot. BCK / materiały prasowe


Odwołane!SuperWirtuozi to sympatyczne opowieści o muzyce, kompozytorach czy instrumentach podane w bardzo trakcyjnej formie widowiska, w którym występują muzycy i aktorzy. Najnowszy odcinek będzie nosił tytuł "Moja mała ojczyzna".

Jak zapowiadają SuperWituozi pod dyrekcją Macieja Cisowskiego, w spektaklu familijnym wyreżyserowanym przez Michała Miszę Czornego muzyczni bohaterowie stają przed kolejnym wyzwaniem. Pan Fałsz wymyśla podstępne odmiany FałszoWirusa, nie daje za wygraną: Hania M. wraz ze swoimi koleżkami z epoki klasycyzmu (Wolfgang Amadeusz Mozart, Joseph Haydn i Ludvig van Beethoven) szuka ratunku w innej czasoprzestrzeni. Przygodom towarzyszy atmosfera najpiękniejszych zakątków rodzinnego miasta Hani M.

Jak tym razem zakończy się misja Hani? Odpowiedź na to pytanie i cała gama muzycznych wrażeń czekają na was już 21 marca o godzinie 11.00 w Bielskim Centrum Kultury.

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj