bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 9 marca 2021
  • wyświetleń: 1393

Narysuj teatr - konkurs plastyczny Teatr - miejsce magiczne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj

Za nami:

Do udziału w konkursie plastycznym Teatr - miejsce magiczne zaprasza Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział Bielsko-Biała. Patronat nad wydarzeniem sprawuje Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz integracyjnych i specjalnych z miasta i regionu. Jego celem jest podkreślenie roli i wagi teatru w edukacji kulturalnej, popularyzowanie historii teatru, ćwiczenie umiejętności poszukiwania informacji i dokumentowania źródeł, rozwijanie kreatywności i plastycznych umiejętności uczniów, a także uświetnienie obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru, który przypada 27 marca.

Tematy konkursowe można znaleźć pod adresem tnbsp.eduportal.bielsko.pl/teatr-miejsce-magiczne. Szkoła może zgłosić dowolną liczbę prac w każdej kategorii wiekowej. Prace należy dostarczyć lub przesłać do siedziby Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział Bielsko-Biała przy ul. Komorowickiej 27 do 15 marca. Osobiście prace są przyjmowane w godzinach pracy biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ekonomicznych, również przy ul. Komorowickiej 27, w godzinach 7.30-15.00. W przypadku przesyłki decyduje data stempla pocztowego.

W związku ze zmieniającą się sytuacją pandemiczną organizator konkursu zastrzega sobie prawo poinformowania o warunkach i terminie wręczenia nagród podczas ogłoszenia wyników 27 marca.

Teatr - miejsce magiczne

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Banialuka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj