bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 4 marca 2021
  • 13 marca 2021
  • wyświetleń: 1100

Wielka dwudniowa giełda płytowa w Galerii Sfera I

Za nami:

Od piątku do soboty, 12 i 13 marca potrwa w Galerii Sfera w Bielsku-Białej wielka, dwudniowa giełda płytowa.

giełda płytowa


Do tej pory giełda odbywała się w Sferze II. Tym razem organizatorzy zapraszają do Sfery I, w okolice sklepów Reserved, Tchibo i Media Expert.

Wspaniałe solówki Jimiego Hendrixa, fortepianowa wirtuozeria Keitha Jarretta, potężne riffy Tony'ego Iommi, mroczne dźwięki albumów The Cure, wszystkie metamorfozy Davida Bowie, niezapomniane rockowe hymny Queen, magia muzyki filmowej Ennio Morricone, czy Hansa Zimmera, nieśmiertelne songi Boba Dylana, kołyszące i pulsujące gorącymi rytmami przeboje Boney M., ponadczasowe hity ABBY, oniryczny świat dźwięków Dead Can Dance czy Cocteau Twins i wiele innych. Co wybierasz? Kto już wkrótce dołączy do Twojej kolekcji?

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem aktualnie obowiązujących wymagań i wytycznych epidemiologicznych już w piątek i sobotę, 12 i 13 marca w godzinach 9.00-21.00 przy Mostowej 5 w Bielsku-Białej!

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku:
www.facebook.com/events/268656337978174/

ar / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.