bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 28 sierpnia 2012
  • 14 września 2012
  • wyświetleń: 2815

GrubSon i BRK w RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

14 września (piątek) GrubSon oraz BRK odwiedzą Bielsko. Występ zapoczątkuje jesienną część trasy koncertowej promującej ich wspólny album "Gruby Brzuch".

grubson
GrubSon i BRK zagrają w RudeBoy Club 14 września


Płyta, która powstała przy współpracy dwóch charyzmatycznych artystów, jest kolejnym sukcesem GrubSona. Tym razem łączy on siły z opolskim DJ'em, raperem i producentem - BRK, który ma już w dorobku nagrany wspólnie z Jareckim album “Mucha nie siada”.

“Gruby Brzuch” to pełen pozytywnej energii, zróżnicowany muzycznie materiał, wzbogacony gościnnymi występami artystów wspierających GrubSona podczas koncertów - Jareckiego, Bu i Jotosklei.

Najnowszy album GrubSona i BRK został wydany w maju i już po pierwszym tygodniu sprzedaży znalazł się na trzecim miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Dwa i pół tygodnia po premierze “Gruby Brzuch” był już na czele stawki. Album do tej pory znajduje się w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt.

Trasa koncertowa GrubSona i BRK, to szczere, bezkompromisowe teksty, pozytywna energia płynąca w stronę publiczności, poczucie humoru i muzyka na najwyższym poziomie.

Bilety: 25 zł i 35 zł (w dniu koncertu) do nabycia w klubie, sieciach Empik, Media Markt, C.H. Sarni Stok, salonie muzycznym Elpa i Videoworld.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.