Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 sierpnia 2012
  • 21 września 2012
  • wyświetleń: 2004

Koncert Nutshell i Hellride

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

21 września (piątek) w RudeBoy Club wystąpi zespół Nutshell i Hellride.

Rudeboy


Nutshell, pochodzi z Opola. W 2007 roku zespół zadebiutował utworem "Fabryka".

Od 2007 roku Nutshell regularnie koncertuje, występując u boku m.in. Coma, Happysad, Bakshish, Raz, Dwa, Trzy, TSA, Voo Voo, Pudelsi. Rok 2009 zaowocował kilkoma koncertami wspólnie z zespołem Hunter, dzięki czemu zespół został zaproszony na Hunter Fest 2009 w Szczytnie-Szymanach.

Zespół tworzą: Katarzyna "Kanapka" Konopka (wokal), Marcin "Grabol" Grabowski (gitara), Seweryn "Piasek" Daczkowski (bas) i Jacek "Jacek" Konopka (perkusja).


Hellride, powstał na początku 2008 roku. Zespół supportował w krakowskim Loch Ness legendarną walijską formację Budgie, a wkrótce później polską legendę metalu zespół KAT z Romanem Kostrzewskim.

We wrześniu 2010 Hellride zarejestrował swój pierwszy materiał demo, na którym gościnnie wystąpił także Mateusz Kuczyński, który wspiera Hellride od samego początku istnienia.

W sierpniu, Hellride rozpoczął studyjne nagrania materiału na swoją debiutancką płytę i rozpoczął promowanie nowego materiału muzycznego na koncertach w całej Polsce.

Początek o 19.30. Bilety: 10zł (przedsprzedaż) i 12 zł (w dniu koncertu).

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.