bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 25 stycznia 2021
  • wyświetleń: 599

IX edycja konkursu na maskę karnawałową w DK Olszówka

Za nami:

Dom Kultury w Olszówce zaprasza do udziału w IX edycji konkursu plastycznego na maskę karnawałową. Zabawa przeznaczona jest dla uczestników w wieku od 3 lat (bez ograniczenia wiekowego).

konkurs maska karnawałowa


W konkursie mogą brać udział przedszkola, szkoły, koła plastyczne na terenie domów kultury i innych ośrodków pozaszkolnych, mogą również brać udział osoby indywidualne, których pasją jest twórczość plastyczna.

Jak dostarczyć prace?

  • osobiście do Domu Kultury w Olszówce nie zapominając o karcie zgłoszenia,
  • robiąc zdjęcie w dobrej jakości i przesłać na adres e-mail: olszowka@mdk.bielsko.pl z dopiskiem „Maska karnawałowa - konkurs” oraz w treści maila zamieścić tekst „Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie.


Regulamin konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej, dostępny jest na stronie mdk.bielsko.pl/rodo oraz wpisać wszystkie dane uczestnika: imię i nazwisko, wiek i klasę, szkołę, nazwisko instruktora. Maila powinien podpisać rodzic/opiekun.

Prace plastyczne można nadsyłać do 29 stycznia na adres: Dom Kultury w Olszówce, ul. Olszówka 20 D, 43-309 Bielsko-Biała lub olszowka@mdk.bielsko.pl. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie MDK 10 lutego o godz. 18.00.

Technika wykonania masek jest dowolna - można przygotować gotowe maski, a także rysunki, projekty, formy przestrzenne itp. Jury oceniać będzie w kilku kategoriach wiekowych samodzielność wykonania, oryginalność pomysłu, stopień trudności (odpowiednio do wieku), ogólny wyraz artystyczny.

Każda praca powinna na odwrocie zawierać następujące informacje: imię, nazwisko, wiek autora oraz klasę, adres placówki i nazwisko instruktora, pod kierunkiem którego praca powstała (nie dotyczy
twórców indywidualnych).

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania na stronie: www.mdk.bielsko.pl

ar / bielsko.info, źródło: Miejski Dom Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.