bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 sierpnia 2012
  • 23 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3879

Cyrk Korona w Bielsku

Za nami:

Cyrk Korona obchodzi w tym roku Jubileusz 20-lecia, z tej okazji zawita do Bielska-Białej ze specjalnym multimedialnym spektaklem pt. "Niech Żyje Cyrk!".

cyrk korona
Na scenie wystąpi znany z "Mam Talent" Snake


cyrk korona
Cyrk Korona, to największy cyrk w kraju, działa od 1993 roku


Na scenie będzie można zobaczyć m.in: gwiazdy popularnego TV-Show "Mam Talent", oraz laureatów prestiżowych festiwali sztuki cyrkowej znanych z aren Monte Carlo, Massy, Budapesztu i Liege.

O dobry humor widzów zadba hiszpański ekscentryczny clown - Tito Medina i jego przyjaciel Eduardo.

Główną atrakcją sensacyjnego programu jest pokaz jedynych w Europie Białych Lwów.

W spektaklu będzie można zobaczyć również ponad 60 zwierząt z różnych zakątków świata.

Wystąpią: dromadery, wielbłądy, zebry, lamy, konie, kuce, małpki, oraz zwierzęta z cyrkowej farmy z ważącym półtorej tony bykiem Fernando na czele.

Cyrk Korona, od 1993 roku prezentuje międzynarodowe spektakle, które nie tylko bawią, ale także skłaniają do refleksji oraz sprawiają, że widz przenosi się w zupełnie inny świat.

Cyrk Korona jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Cyrków Europejskich (ECA). Dyrektor - Lidia Król-Pinder - jest prezesem oddziału (ECA) w Polsce, natomiast Thomas Pinder zasiada w komisji zajmującej się regulacjami prawnymi dotyczącymi sposobu przewozu i standaryzacji warunków bytowych zwierząt cyrkowych.

Honorowym Prezydentem Stowarzyszenia Cyrków Europejskich (ECA) jest Księżna Monako - Stefania Grimaldi.

Widowisko cyrkowe będzie można zobaczyć 22 (środa) i 23 (czwartek) sierpnia o godzinie 18.00. Bilety do nabycia on-line na stronie cyrku.

Cyrk zlokalizowany będzie w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej (Aeroclub).

-------------

Konkurs: Zaproszenia dla dwóch osób otrzymają cztery pierwsze osoby, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Czy Maryla Rodowicz miała trasę koncertową z Cyrkiem Korona?

Kolejne 4 osoby otrzymają zaproszenia pojedyncze.

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywcy zaproszeń o wygranej zostaną poinformowani mailowo.

Konkurs został zakończony. Dziękujemy za udział.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.