bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 19 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2038

Konkurs plastyczny: ulubione postaci z bajek Studia Flmów Rysunkowych

Za nami:

Ruszyła VI Edycja Konkursu Plastycznego z cyklu "Postaci filmowe i bajkowe - bohaterowie bielskich kreskówek. Pokażcie swoje talenty, artystyczną wrażliwość, uzdolnienia plastyczne, pomysłowość i kreatywność, przypominając wszystkim wasze ulubione postaci bajek bielskiego Studia Filmów Rysunkowych.

konkurs "Postaci filmowe i bajkowe - bohaterowie bielskich kreskówek


Zapraszamy do udziału w plastycznym konkursie, w którym przedstawicie swoje ulubione postaci bajkowe. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z Bielska-Białej, powiatu bielskiego oraz żywieckiego. Zgłoszenia są przyjmowane do 21 lutego, a ogłoszenie wyników nastąpi 5 marca w Domu Kultury (jeżeli sytuacja epidemiologiczna nie pozwoli na spotkanie stacjonarnie, odbędzie się ono online).

Partnerami konkursu są: Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej oraz Synteza Fotowoltaika oddział Bielsko-Biała.

Pracę wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć do Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich przy ul. Żywieckiej 302 w Bielsku-Białej od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00 (pracownicy DK proszą o wcześniejszy kontakt telefoniczny) lub wysłać pocztą.

Regulamin oraz kartę zgłoszenia znajdziecie na stronie Miejskiego Domu Kultury.

ar / bielsko.info
źródło: Miejski Dom Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.