bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 18 stycznia 2021
  • 24 stycznia 2021
  • wyświetleń: 933

Poranek Muzyczny dla Dzieci z BCK po raz kolejny online

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Już 24 stycznia o godzinie 11.00 zapraszamy na internetowy Poranek Muzyczny. Transmisja koncertu będzie dostępna na stronie Bielskiego Centrum Kultury. Wydarzenie jest zatytułowane Kontratak FałszoWirusów 2.

Podczas koncertu zabrzmią utwory rozrywkowe, dziecięce, ale również te z kanonu literatury muzyki klasycznej i muzyki filmowej towarzyszące akcji scenicznej.

Muzyczni bohaterowie kolejny raz stają przed ciężkim, jednak ekscytującym i pełnym przygód wyzwaniem. Pan Fałsz nie daje za wygraną: Znalazł sposób na ostateczne zniszczenie muzyki na całym świecie, wypuszczając Fałszowirusa - swoją tajną broń siejącą muzyczny zamęt na całej planecie. Hania M. Wraz ze swoim odważnym opiekunem postanawia stawić czoła wyzwaniu, kolejny raz szukając ratunku w innej czasoprzestrzeni. Przygodom towarzyszy atmosfera święta duchów, nie zabraknie jednak ważnych w tym czasie treści niepodległościowych, które dodadzą otuchy naszym bohaterom. Gdzie tym razem znajdzie się Hania i jak zakończy się jej misja? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie już 24 stycznia.

superwirtuozi

ar / bielsko.info, źródło: Bielskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj