Rozrywka

  • 5 stycznia 2021
  • 25 stycznia 2021
  • wyświetleń: 4280

Webinar Szlaki i trasy górskie, o których nigdy wcześniej nie słyszałeś

Jesteś miłośnikiem gór i chcesz poznać nowe, ciekawe oraz nieodkryte jeszcze trasy i szlaki górskie w Polsce? Szukasz przydatnych wskazówek i porad, jak najlepiej przygotować się do zimowej wyprawy? Zapraszamy do obejrzenia zapisu facebookowego webinaru pt.: „Szlaki górskie, o których nigdy wcześniej nie słyszałeś”.

W programie live’a:  • Beskidy, Bieszczady, Tatry - najciekawsze szlaki,
  • jak przygotować się do wędrówki w warunkach zimowych,
  • porady i informacje dotyczące bezpieczeństwa w górach,
  • liczne ciekawostki dotyczące turystyki górskiej.


OpowiadająWojciech Szatkowski - przewodnik tatrzański, autor 3 przewodników skiturowych, kustosz Muzeum Tatrzańskiego. Pokaże, że Tatry to nie tylko Morskie Oko, Rysy czy Dolina Chochołowska, ale cała masa jaskiń, wodospadów i tras na których nie spotkamy tłumów turystów, ale na których będziemy mogli poczuć się jak jedni z pierwszych wędrowców.

Waldemar Czado - ratownik bieszczadzkiej grupy GOPR, współautor przewodnika skiturowego, ultramaratończyk. Zaprezentuje, jak, kiedy i gdzie najlepiej wybrać się na trekking po Bieszczadach i dać się oczarować tym terenom.

Wiesław Nowak - przewodnik beskidzki oraz leśnik, opowie o trasach, które na pewno zaskoczą nie jednego wprawionego turystę. Beskidy to najmłodsze pasmo górskie w Polsce kryjące wiele ciekawych miejsc, zostaną one przybliżone na tym webinarze.

Organizatorzy wspierają ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Są to fantastyczni i odważni ludzie, którzy poświęcają swoje życie, by ratować życie innych. Każda złotówka się liczy!Webinar poleca Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy.

Link do zapisu transmisji spotkania:https://www.facebook.com/1664955290397452/videos/219579199825007

ar / bielsko.info

źródło: LOT Beskidy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.