bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 4 stycznia 2021
  • 30 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1481

W Książnicy Beskidzkiej wypożyczmy planszówki. Do wyboru 70 tytułów

Od stycznia w czytelni dla dorosłych Książnicy Beskidzkiej wypożyczmy gry planszowe. Do domu zabierzemy karcianki, gry przygodowe, familijne, imprezowe, historyczne, czy fantasy.

Na start biblioteka zakupiła ponad siedemdziesiąt pozycji, które zadowolą nie tylko młodzież, ale zapewnią również rozrywkę dorosłym. Wypożyczyć grę może każdy, kto jest zapisany do biblioteki - usługa ta jest darmowa.

Pomysł umożliwienia wypożyczania gier jest odpowiedzią na szerokie zainteresowania bielskich czytelników. Ich tematyka jest zróżnicowana: znajdą coś dla siebie fani filmów i seriali (Gra o Tron, Harry Potter, The Black Mirror), historycy-amatorzy (Żelazna kurtyna, W obronie Lwowa, Wikingowie na pokład!) oraz zapaleni fantaści (Władca Pierścieni, Pandemic, Tajemnicze domostwo).

Biblioteka posiada również sporą kolekcję gier towarzysko-imprezowych (Pytaki, Alias, Czółko) oraz klasyki, takie jak Eurobusiness. Kolekcja będzie regularnie uzupełniana zarówno o nowości, jak i pozycje polecane przez użytkowników.

Gry planszowe są doskonałym sposobem spędzenia wolnego czasu - zapełnią nudę w zimowy wieczór oraz uratują każde spotkanie towarzyskie. Poza tym zrelaksują i pomogą w budowaniu więzi rodzinnych. Planszówki bawią ludzi w każdym wieku.

Warunkiem skorzystania z oferty jest zaakceptowanie regulaminu usługi oraz uiszczenie kaucji. Czytelnik jest odpowiedzialny za wszystkie elementy gry.

Więcej informacji w czytelni oraz na stronie internetowej Książnicy Beskidzkiej: www.ksiaznica.bielsko.pl. Tam też znajdziecie regulamin wypożyczeń.

wypożyczanie gier planszowych

ar / bielsko.info
źródło: Książnica Beskidzka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.