bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 grudnia 2020
  • 27 grudnia 2020
  • wyświetleń: 754

Babciu, opowiedz mi o świętach - konkurs MDK z nagrodami

Za nami:

Dom Kultury w Lipniku zaprasza najmłodszych oraz ich bliskich do udziału w wyjątkowym świątecznym konkursie. Zapytaj babcię, dziadka lub bliską Ci osobę o najciekawsze świąteczne wspomnienia. Dowiedz się jak najwięcej o zwyczajach i tradycjach Świąt Bożego Narodzenia. Magiczne, świąteczne opowieści przełóż na dowolną technikę plastyczną!

Jak wyglądała choinka, wigilijny stół i czy były prezenty? Czy było 12 potraw i o czym rozmawiały zwierzęta o północy oraz wiele, wiele innych, tajemniczych historii...

Sfotografuj lub, jeśli potrafisz pracować w programie graficznym, prześlij plik jpg na Messengera lub adres lipnik@mdk.bielsko.pl. Koniecznie podpisz się i podaj swój wiek. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku szkolnym. Wystartował 27 listopada, a prace można przesyłać do 31 grudnia. Wszystkie zostaną opublikowane 5 stycznia 2021 na profilu facebookowym Domu Kultury: www.facebook.com/dklipnik. Tam też najdziecie regulamin konkursu.

konkurs święta  DK Lipnik

ar / bielsko.info, źródło: Miejski Dom Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.