bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 6 listopada 2020
  • 24 listopada 2020
  • wyświetleń: 4485

Odwołane: Sylwester 2020 w Teatrze Polskim

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Wszyscy mieliśmy nadzieję, że w tym roku będziemy mogli w Sylwestra zachować choć namiastkę normalnego świętowania. Tego wieczoru miała odbyć się w Teatrze Polskim premiera spektaklu "Pół żartem, pół sercem"- komedii w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. To sztuka inspirowana filmowym przebojem lat 50., „Pół żartem, pół serio” Billy’ego Willdera. Niestety, z powodu obostrzeń epidemicznych wydarzenie zostało odwołane. Nie zostaną też wystawione wszystkie spektakle grudniowe.

Reklama

Teatr Polski, widownia,
Teatr Polski, widownia · fot. Dorota Koperska / Teatr Polski w Bielsku-Białej


Odwołane!

Zakupione wcześniej bilety będzie można zwrócić lub wykorzystać na późniejsze pokazy spektaklu (różnica w cenie w stosunku do ceny sylwestrowej zostanie zwrócona).

Bilety na wszystkie przedstawienia zaplanowane w terminie od 7 listopada do 31 grudnia zachowują ważność. Będzie można je wykorzystać na inne spektakle w późniejszych terminach (do końca sezonu teatralnego, czyli do czerwca 2021) lub zwrócić.

Więcej informacjo na temat wymiany i zwrotu biletów na stronie: https://teatr.bielsko.pl/…/informacja-o-spektaklach-odwolan…

Kontakt do Biura Organizacji Widzów: rezerwacja@teatr.bielsko.pl.

O spektaklu Pół żartem, pół sercemBohaterami spektaklu "Pół żartem, pół sercem" są dwaj bezrobotni aktorzy, którzy zarabiają na życie chałturzeniem na prowincji, prezentując za marne grosze znudzonej publiczności „Sceny z Szekspira". Jednak pewnego dnia na horyzoncie pojawia się szansa odmiany ciężkiego losu. Kiedy dowiadują się, że sędziwa milionerka poszukuje zaginionych przed wielu laty siostrzenic, aby przekazać im w spadku swoją fortunę, postanawiają wykorzystać swoje aktorskie możliwości. Plan jest prosty, ale jak to w komedii (i w życiu) wszystko zaczyna się komplikować.

Bielscy widzowie mieli już przed laty okazję bawić się na „Pół żartem, pół sercem” w reżyserii Marcina Sławińskiego (premiera w 2003 roku). Ku wielkiej uciesze widowni, w kobiece fatałaszki przebierali się wówczas Grzegorz Sikora i Rafał Sawicki, kreując role aktorów podszywających się za siostrzenice milionerki. Czas na nową wersję teatralno-kinowego przeboju, w nowej obsadzie i reżyserii Witolda Mazurkiewicza.

Loading...


Pół żartem, pół sercem

Twórcy
Autor - Ken Ludwig
Przekład - Elżbieta Woźniak
Reżyseria - Witold Mazurkiewicz
Scenografia - Damian Styrna
Kostiumy - Barbara Guzik
Muzyka - Piotr Klimek

Obsada
Michał Czaderna
Grzegorz Margas
Kazimierz Czapla
Sławomir Miska
Mateusz Wojtasiński
Grzegorz Sikora
Oriana Soika
Wiktoria Węgrzyn-Lichosyt
Maria Suprun

ar / bielsko.info

źródło: Teatr Polski w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj