bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 26 lipca 2012
  • 5 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 2397

Warsztaty plastyczne z MiniGemini

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

W wakacyjny czas Gemini Park zaprasza wszystkie spragnione ciekawej zabawy dzieci na kolejne spotkanie z cyklu Mini Gemini. Odbędzie się ono w weekend 4 i 5 sierpnia w godz. od 13.00 do 18.00.

Reklama

Gemini, centrum handlowe, sklepy
Centrum handlowo-usługowe Gemini w Bielsku-Białej · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


W pierwszy sierpniowy weekend z MiniGemini na dzieci będą czekały warsztaty plastyczne, w czasie których zaaranżują T-shirty z elementów folii samoprzylepnej oraz przygotują obrazki z maku.

Będą modelować ludziki z balonów, malować buzie i bawić się z chustą animacyjną. Nie zabraknie ani towarzyszy, ani natchnienia, więc spędzone chwile w Gemini Park przyniosą dzieciom ciekawą rozrywkę, twórczą zabawę oraz odpoczynek w gronie rówieśników.

Imprezy dla dzieci zwane MiniGemini wypełniają w Gemini Park każdy pierwszy weekend miesiąca. MiniGemini to spotkania z piosenką, teatrem, sztuką, sportem i nauką. Wszystkie imprezy z cyklu MiniGemini są organizowane z działającymi na bielskim rynku instytucjami edukacyjnymi, zgodnie z motto Centrum - „Jesteśmy stąd”.

Organizatorem rozrywki jest tym razem Nowa Szkoła (Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa i Nowe Prywatne Gimnazjum), przyjazna placówka stawiająca na nowoczesne i kreatywne nauczanie oraz profesjonalną kadrę.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj