bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 21 października 2020
  • 30 listopada 2020
  • wyświetleń: 1918

Wrzuć na luz! IX Bielski Konkurs Satyryczny - zgłoszenia do 30 XI

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury" podaj

Za nami:

Jeśli nie masz poczucia humoru, nie czytaj! Miejski Dom Kultury ogłosił nabór rysunków satyrycznych w - prawie jubileuszowej, bo dziewiątej już edycji popularnego ogólnopolskiego konkursu. Startują czołowi rysownicy i obiecujący amatorzy. Rysunki można nadsyłać do 30 listopada.

satyra, karykatura, rysunek, rysowanie
Celem konkursu jest propagowanie poczucia humoru, uśmiechu i dystansu do rzeczywistości · fot. pixabay.com


Celem konkursu jest propagowanie poczucia humoru, uśmiechu i dystansu do rzeczywistości jako postawy życiowej poprzez cykliczną promocję działalności twórczej związanej z szeroko pojętą satyrą. Konkurs ma charakter przeglądu autorskiego rysunku satyrycznego. Nie ma ograniczeń wiekowych dla uczestników!

W dziewiątej edycji konkursu w roku 2020 przewidziano trzy nagrody pieniężne.
  • za 1 miejsce: Nagroda Prezydenta Bielska-Białej i 2000 złotych,
  • za 2 miejsce: 1200 złotych (tysiąc dwieście złotych „na rękę”),
  • za 3 miejsce: 800 złotych (osiemset złotych „na rękę”).

Przewidziane są również trzy wyróżnienia w postaci nagród rzeczowych oraz trzy wyróżnienia honorowe.

Dodatkowe informacje na temat konkursu udzielane są pod numerem telefonu: 33 829 76 51 lub 33 812 56 92, e-mailowo: lkotwicz@mdk.bielsko.pl lub bezpośrednio w Domu Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej (ul. 1 Maja 12).

Każdy uczestnik w danej edycji konkursu może zgłosić nie mniej niż jeden i nie więcej niż trzy wykonane przez siebie i nigdzie wcześniej nie publikowane (nie publikowane w formie papierowej! /czyli zamieszczone w internecie, np. na blogu czy na profilu FB jak najbardziej można zgłaszać) rysunki satyryczne o dowolnym temacie i formie (z napisami lub bez), np. narysowane cienkopisem, ołówkiem, flamastrami lub kredkami, domalowane farb(k)ami, albo wykonane przy użyciu technologii komputerowej.

Rysunki powinny być wykonane na papierze formatu A4 lub A3. Na drugiej stronie (z tyłu każdego rysunku) uczestnik wypisuje bardzo czytelnie swoje dane: imię i nazwisko, wiek, adres do korespondencji, numer telefonu kontaktowego, e-mail (jeśli takowy posiada).

Rysunki należy nadsyłać (lub dostarczyć osobiście) w nieprzekraczalnym terminie 30 listopada 2020 roku - konkursowe prace muszą dotrzeć do organizatora nie później niż do godziny 12.12. Prace należy słać na adres:

Miejski Dom Kultury
Dom Kultury "Włókniarzy"
ul. 1 Maja 12
43-300 Bielsko-Biała
z dopiskiem: "Konkurs satyryczny"

Ogłoszenie oficjalnych wyników konkursu nastąpi w drugiej połowie grudnia w wybranym miejscu w Bielsku-Białej lub/i w formule on-line. Organizatorem konkursu jest Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejski Dom Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury" podaj