bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 28 września 2020
  • 21 października 2020
  • wyświetleń: 1545

Winda - powieść fantasy, której akcja toczy się w Bielsku-Białej

Tomasz Sablik wydaje nową powieść fantasy, której akcja toczy się w Bielsku-Białej - rodzinnym mieście autora. Premiera już 21 października.

- "Winda" będzie o czającym się w miejskich zaułkach mroku, o zaginionej dziewczynie, o młodym chłopaku, który zobaczył więcej niż powinien, o starej, bezdomnej kobiecie, która widzi to cały czas i o walczącym z własnymi demonami taksówkarzu - uchyla rąbka tajemnicy bielski pisarz.

Akcja książki będzie się toczyła w Bielsku Białej. Gdzie kończy się sen, a gdzie zaczyna jawa? Czy pod płaszczem rzeczywistości kryje się inny świat zamieszkany przez istoty przesiąknięte złem? - te pytania będą towarzyszyć czytelnikowi podczas lektury.

Premiera „Windy” już 21 października. Książkę wydaje Wydawnictwo Vesper. Autorem projektu okładki jest Shred Perspectives Works. Publikacja została wzbogacona o ilustracje. "Winda" będzie szeroko dystrybuowana w całym kraju.

winda, książka

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.