bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 28 września 2020
  • 29 września 2020
  • wyświetleń: 603

Filmowe wtorki w Aquarium: "Wszystko jest iluminacją"

Za nami:

W najbliższy wtorek, 29 września o godzinie 19.00 Klubokawiarnia Aquarium przy Galerii Bielskiej BWA zaprasza na kolejny seans filmowy w cyklu "Filmowe wtorki". Zobaczymy "Wszystko jest iluminacją" w reżyserii Lieva Schreibera.Opis fabuły: młody Amerykanin żydowskiego pochodzenia przybywa na Ukrainę w poszukiwaniu kobiety, która w czasie wojny ocaliła jego dziadka.

W Aquarium w ramach "filmowych wtorków" oglądamy dobre filmy w luźnej, kawiarnianej atmosferze. Jest wielki ekran i całkiem wygodne krzesła. Popkornu nie będzie na pewno, za to kawy nie zabraknie.

Organizatorzy proszą o przestrzeganie zasad higienicznych związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w tym m.in. o zachowanie 2-metrowej odległości między widzami i o udział w seansie jedynie osób całkowicie zdrowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, konsumpcja podczas seansu zwalnia z obowiązku zakładania maseczki.

"Wszystko jest iluminacją"
reż. Liev Schreiber
prod. USA 2005
Klubokawiarnia Aquarium
29.09, g. 19.00
Wstęp wolny!

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.