bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 20 lipca 2012
  • 21 lipca 2012
  • wyświetleń: 2919

Koncerty na bielskim Rynku

Za nami:

W ten weekend zapraszamy wszystkich bielszczan na Rynek. W piątek, sobotę oraz w niedzielę odbędą się tutaj interesujące koncerty.

folklor
Zapraszamy w weekend na Rynek!


20 lipca o 19.00 na Rynku wystąpi Kazimierz Kowalski i jego goście - Małgorzata Kuklińska, Małgorzata Kustosik, Andrzej Niemierowicz, Mirosław Niewiadomski. W programie koncertu „W krainie uśmiechu” usłyszą państwo fragmenty i arie z takich dzieł, jak: Straszny dwór, Halka, Tosca, Hrabina Marica.

Piękna kobieta o cudownym głosie oraz król skrzypiec - tak zapowiadany jest koncert mezzosopranistki Magdaleny Idzik oraz skrzypka Artura Banaszkiewicza wraz z zespołem. W „Wieczorze w krainie czardasza” będziemy mogli uczestniczyć 21 lipca o godz. 18.00. Na jego program złożą się utwory inspirowane folklorem cygańskim i żydowskim.

Niedzielne popołudnie zarezerwowane jest na występ Bielskiej Estrady. Taneczno-muzyczne widowisko prezentowane przez zespół działający w ramach BCK zobaczymy na Rynku 22 lipca o godz. 18.00. W programie: tańce, piosenki i muzyka z różnych stron świata. Artyści Bielskiej Estrady zachwycali już: Francuzów, Hiszpanów, Włochów, Portugalczyków, Niemców, Belgów, Węgrów, Austriaków, Bułgarów, Greków, Serbów i Amerykanów.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.