Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 365

Nowy rok kulturalny w DK Wapienica - zapisy od 24 sierpnia

Dom Kultury w Wapienicy zaprasza dzieci, młodzież, seniorów do zapisów na zajęcia artystyczne na nowy rok kulturalny 2020/2021. Od września placówka poprowadzi 30 różnorodnych form artystycznych. Będą to zajęcia taneczne, teatralne, muzyczne, plastyczne, ruchowe, nauka gry na pianinie, akordeonie, skrzypcach, akordeonie, zajęcia dla seniorów. Będą też działać Kapela Folkowa Wapienica oraz Kapelka Mała Wapienica. Zapisy startują 24 sierpnia.

Hip-hop - lekcje tańcaW ofercie Domu Kultury od września pojawi się nowa forma taneczna - zespoły taneczne Hip-Hop, I grupa dla dzieci od IV do VI klasy oraz II grupa dla młodzieży - klasy VII,VIII oraz liceum.

Zajęcia poprowadzi Nikoleta Stopczyk - tancerka zespołu hip-hopowego So What Crew.

Warsztaty będą odbywać się w czwartki i ruszą od 3 września.

Godziny zajęć:
  • I grupa od 17.00 do 18.30,
  • II grupa od 18.30 do 20.00.


Taniec współczesny - grupy taneczne ContraDom Kultury zaprasza również dzieci i młodzież do zespołów tańca współczesnego Mała Contra, które prowadzi Agnieszka Pysz - absolwentka studium wokalno-baletowego w Gliwicach, oraz Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, uczestniczka licznych warsztatów tanecznych w technikach takich, jak taniec współczesny, jazz, lirycal jazz.

Zajęcia Małej Contry dla grupy początkującej będą odbywać się w środy w godz. od 13.00 do 15.00. Przeznaczone są dla dzieci z klas I,II,III i ruszają od 2 września.

Zajęcia grupy średniozaawansowanej Contra Junior odbywać się będą w poniedziałki w godz. od 14.30 do 16.30. To lekcje przeznaczone dla dzieci z klas IV,V,VI. Warsztaty startują od 7 września.

Zespół Contra to natomiast grupa zaawansowana przeznaczona dla młodzieży od 13 lat. Zajęcia odbywać się będą w środy w godz. od 18.00 do 20.30. Start od 2 września.

Zespół wokalny Retro dla seniorówDK Wapienica zaprasza seniorów do zespołu wokalnego Retro, które prowadzi instruktor muzyki, Ewa Rabaszowska. Zajęcia będą odbywać się w czwartki od godz. 10.00 do 12.00.

Warsztaty malarskie i rękodzielniczeWarsztaty malarskie z elementami rękodzieła prowadzi plastyk Alina Chałupniak-Bednarska. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach:

  • I grupa - środy od 10.00 do 12.00,
  • II grupa w czwartki w godz. od 11.00 do 13.00.


Grupa teatralna seniorówDK zaprasza seniorów do grupy teatralnej "Oj tam,  Oj  tam...", prowadzonej przez aktora Jana Chmiela. Zajęcia będą odbywały się we wtorki od 14.30 do 16.30.

Gimnastyka senioraSeniorzy są zaproszeni także na gimnastykę rehabilitacyjno-rekreacyjną, którą prowadzi specjalista ruchowy - Katarzyna Kusy-Homa. Zajęcia będą odbywały się we wtorki:

  • I grupa od 10.00 do 11.00,
  • II grupa od 11.10 do 12.10.


Zapisy na zajęcia do Domu Kultury w Wapienicy odbywają się wyłącznie telefonicznie nr tel. 33 818-41-48, w terminie od 24 sierpnia w godz. od 8.00 do 16.00.

Adres mailowy DK:
wapienica@mdk.bielsko.pl

ar / bielsko.info, źródło: Dom Kultury w Wapienicy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.