bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 17 lipca 2020
  • 18 lipca 2020
  • wyświetleń: 974

Honorowi Dawcy Krwi wezmą udział w zawodach wędkarskich

Za nami:

18 lipca Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Bielsku-Białej - Hałcnowie, organizuje dla Honorowych Dawców Krwi i ich sympatyków, indywidualne i drużynowe zawody wędkarskie metodą spławikową o Puchar Przewodniczącej Rady Osiedla Bielsko-Biała -Hałcnów. Zawody zostaną zorganizowane na stawie PZW "Karaś" w Bielsku-Białej ul. Grenady 4. Start o godzinie 7.00 rano!

Organizatorem zawodów wędkarskich jest Rada Osiedla Bielsko-Biała Hałcnów i Klub HDK PCK przy Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Bielsku-Białej -Hałcnowie. Celem zawodów jest spotkanie krwiodawców z rejonu bielskiego,cieszyńskiego, pszczyńskiego , żywieckiego, popularyzacja krwiodawstwa, promocja i zapewnienie aktywnego wypoczynku krwiodawcom, umocnienie więzi koleżeńskich, dobra rywalizacja w łowieniu ryb.

Wędkarze oceniani będą indywidualnie i drużynowo. Zbiórka zawodników o godzinie 7.00. Po zakończeniu wędkowania i ogłoszeniu wyników będzie poczęstunek. Zapisy do udziału w zawodach trwały do 14 lipca.

ar / bielsko.info, źródło: Polski Czerwony Krzyż

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.