bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 9 lipca 2020
  • 10 lipca 2020
  • wyświetleń: 1139

Podróżnik w Klubokawiarni Perspektywa: trekking na Teneryfie

Za nami:

W piątek, 10 lipca o 18.30 w bielskiej Klubokawiarni Perspektywa będzie gościł Grzegorz Pastwa, który podpowie, co warto zobaczyć na Teneryfie - największej z Wysp Kanaryjskich.

teneryfa
Grzegorz Pastwa w Klubokawiarni Perspektywa podpowie, co warto zobaczyć na Teneryfie - największej z Wysp Kanaryjskich · fot. Klubokawiarnia Perspektywa


Słońce świeci tu niemal 300 dni w roku, dlatego to idealny kierunek o każdej porze, szczególnie zimą. Teneryfa oferuje duże możliwości. Grzegorz Pastwa zdradzi co trzeba zrobić aby zdobyć najwyższy szczyt Hiszpanii (Pico del Teide 3718 m n.p.m.), podpowie w jakie rejony się udać, aby być zachwyconym krajobrazem wulkanicznej wyspy, zabierze uczestników na wyprawę starymi szlakami w górach Teno, a także do pięknych miejsc w górach Anaga. Da też wskazówki, jak zorganizować szybki i relatywnie tani wypad na Teneryfę.

Link do wydarzenia na Facebooku - tutaj.

Klubokawiarnia "Perspektywa" mieści się w Bielsku-Białej przy ul. Słowackiego 4. Jest przedsięwzięciem Fundacji "Wspólnym Szlakiem". W klubokawiarni znalazły zatrudnienie osoby niepełnosprawne, które uczą się funkcjonowania w środowisku zawodowym. To miejsce spotkań ludzi z różnych środowisk, w którym odbywają się ciekawe warsztaty.

ar / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.