bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 9 lipca 2020
  • 11 lipca 2020
  • wyświetleń: 950

Warsztaty malowania toreb ekologicznych w Klubokawiarni Perspektywa

Za nami:

W sobotę, 11 lipca o godzinie 11.00 Oksana i Dmitriy tworzący Projekt Rodzina wraz z Klubokawiarnią Perspektywa serdecznie zapraszają na kolejne nietuzinkowe warsztaty dla rodzin. Tym razem motywem przewodnim będzie malowanie toreb ekologicznych, które powstały głównie z potrzeby dbałości o środowisko.

torby
11 lipca nauczymy się kreatywnego zdobienia ekologicznych toreb · fot. Klubokawiarnia Perspektywa


Celem warsztatów jest pokazanie dzieciom jak ważne jest używanie toreb wielokrotnego użytku. Zaprojektowanie swojej własnej torby rozbudzi kreatywność.

Z uwagi na obostrzenia sanitarne ilość miejsc jest ograniczona. Cena warsztatu to 15 zł - płatne na konto Fundacji Wspólnym Szlakiem: 20 8131 0005 0018 3888 2000 0010 lub 20 zł płatne gotówką w dniu warsztatów (o ile będą jeszcze wolne miejsca). Telefon kontaktowy: 606329194.

Klubokawiarnia "Perspektywa" mieści się w Bielsku-Białej przy ul. Słowackiego 4. Jest przedsięwzięciem Fundacji "Wspólnym Szlakiem". W klubokawiarni znalazły zatrudnienie osoby niepełnosprawne, które uczą się funkcjonowania w środowisku zawodowym. To miejsce spotkań ludzi z różnych środowisk, w którym odbywają się ciekawe warsztaty.

Link do wydarzenia na Facebooku - tutaj.

ar / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.