bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 5 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1350

Zrób latawca i wygraj lot śmigłowcem nad Bielskiem i górami

Za nami:

Z okazji Dnia Dziecka Dom Kultury Stare Bielsko ogłosił konkurs konstruktorsko-plastyczny dla dzieci. Do wykonania jest latawiec, a do wygrania... lot śmigłowcem nad Bielskiem i górami! Konkurs trwa do 28 czerwca.

latawiec, dziecko
DK Stare Bielsko ogłosiło konkurs na najlepszy latawiec. Do wygrania lot śmigłowcem! · fot. pixabay


O co chodzi w konkursie pn. "Dmuchawce, latawce, wiatr"? Należy zrobić pięknego latawca, zgodnie ze sztuką konstrukcyjną i w dniach od 1 czerwca do 28 czerwca wysłać na maila: starebielsko@mdk.bielsko.pl minimum 3 zdjęcia swojego latawca (w tym przynajmniej jedno z etapu powstawania). W tytule maila należy wpisać hasło "latawce".

Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 30 czerwca. Trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone przelotem helikopterem nad miastem i okolicznymi górami oraz profesjonalnymi latawcami.

Przyznanie nagród obędzie na podstawie przysłanych fotografii - organizatorzy proszą o wyraźne zdjęcia! Jeśli na to pozwoli sytuacja epidemiologiczna, latawce zostaną ocenione "na żywo". Wówczas wzięte pod uwagę zostaną estetyka wykonania i zdobienia, pomysłowość konstrukcji oraz zdolności "lotne" latawca.

Więcej informacji na www.mdk.bielsko.pl/dkstarebielsko/wydarzenie/dmuchawce-latawce-wiatr-konkurs-na-latawce

Regulamin konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie www.mdk.bielsko/rodo

Do zgłoszenia koniecznie dołączcie klauzulę, która da możliwość publikowania Waszych zdjęć.

Treść klauzuli:
"Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie konkursu ...DMUCHAWCE, LATAWCE, WIATR..."

Powodzenia i wysokich lotów!

ar / bielsko.info
źródło: DK Stare Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.