Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 13 maja 2020
  • wyświetleń: 1624

Bielskie Centrum Kultury przekłada kolejne koncerty

Planowany na 8 czerwca br. w Bielsku-Białej koncert znakomitego amerykańskiego gitarzysty Pata Metheny’ego nie odbędzie się w tym terminie. Występ gwiazdy został przeniesiony na 1 czerwca 2021 roku. Bielskie Centrum Kultury - organizator tego przedsięwzięcia - prosi o zachowanie zakupionych biletów; osoby, którym nie odpowiada nowy termin, mogą otrzymać zwrot pieniędzy za bilety.

Dyrektor Bielskiego Centrum Kultury prowadził intensywne rozmowy z organizatorami imprez oraz menadżerami artystów dotyczące przesunięcia wydarzeń na inny termin. Większość koncertów i spektakli została przeniesiona na miesiące jesienne - inne, jak planowany na 8 czerwca br. występ znakomitego amerykańskiego gitarzysty Pata Metheny’ego na przyszły rok (1 czerwca 2021 r.), a kilka odwołanych.

Informacje na temat przesunięcia koncertów lub ich odwołania zamieszczane są na stronie internetowej BCK www.bck.bielsko.pl. W przypadku przeniesienia imprezy na inny termin bilety zachowają ważność, w przypadku odwołania następuje zwrot pieniędzy.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.