bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 19 lutego 2020
  • 21 lutego 2020
  • wyświetleń: 3074

Karnawałowo-kabaretowy wieczór w DK w Wapienicy

Za nami:

Dom Kultury w Wapienicy serdecznie zaprasza w dniu 21 lutego o godzinie 18.00 na karnawałowo-kabaretowy wieczór z Teatrem Przystanek 1, który na co dzień działa w Domu Kultury w Olszówce.

Teatr Przystanek 1


Teatr Przystanek 1 zaprezentuje przedstawienie "Kabaretu aplikacje nie-zbędne", czyli scenki rodzajowe przeplatane piosenką aktorską. To krótkie i zabawne historie z życia, przestawione w sposób żartobliwy, a czasami uszczypliwy, które wywołują u widzów salwy śmiechu.

Teatr Przystanek 1 to siedmioosobowa grupa aktorów-amatorów, którzy, wraz z reżyserem, świetnie sprawdzają się w komedii, bawiąc publiczność przez niemal godzinne przedstawienie. Premiera przedstawienia miała miejsce 15 maja 2019 roku. W nowym sezonie artystycznym zespół teatralny powiększył się i zaprezentował kabaret w nowej odsłonie.

Reżyseria i adaptacja: Robert Oleksy, scenariusz Jarosław Prokop, muzyka Dariusz Biela, teksty piosenek Magdalena Kubica

Obsada: Krystyna Anaszko, Małgorzata Cholewa, Krystyna Dugueyt, Magdalena Kubica, Sabina Wranik, Kazimierz Anaszko, Robert Oleksy, Wojciech Rusztyn.

Wstęp wolny.

Teatr Przystanek 1 w DK w Wapienicy

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.