bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 28 maja 2012
  • wyświetleń: 3115

Dni Bezpieczeństwa - zdjęcia

Dobra zabawa, nauka i co najważniejsze zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego - to główne cele XIX Ogólnopolskich Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego, które odbyły się w Bielsku-Białej.

W tym roku imprezie przyświecało hasło: „Poznaj przepisy - będziesz bezpieczny”. Tradycyjnie została ona zorganizowana przez Fundację na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, wspólnie z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej.

Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego · fot. UM Bielsko-Biała


Wydarzenie to było adresowane do uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich, których drużyny rywalizowały w różnych konkursach o cenne nagrody. Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego otworzył barwny korowód ulicami miasta. Później zabawa przeniosła się na Błonie. Tam swój sprzęt prezentowali policjanci i żołnierze, a członkowie Grupy Ratownictwa Drogowego prowadzili pokazy udzielania pierwszej pomocy.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.